Cypromix

ora 2011-12-26 17:09:47
Jó napot!
Az orvos ezt a fogamzásgátlót kaptam,mert az arcom nagyon pattanásos,meg nagyon rendszertelen a menzeszem. Most fogyott el az első levél és szerdán vettem be az utolsó a 21.napon,és rá 5.nap jött csak meg.Ez miért van?Meg a hasam végig fájt mikor szedtem és ez első két hét után jelentkezett.És most hogy megjött annyira fáj a hasam(szúr vagy nem is tudom...)vagy csak a szervezetemnek kell megszokni a gyógyszert?Mert az arcomon még nem látom a változást.Mennyi idő mire hat?De kedélyállapotom rosszabb lett:( Jó lenne ha hamar eltünnének és nem fájna a hasam.köszönöm szépen a választ! Dóri

Szakértőnk válasza a Cypromix kérdésre

Kedves Dóri!

Teljesen normális, hogy a szünet 5. napján kezdődött el a vérzésed. Nem jellemző, hogy a tabletta a menstruációs görcsök erősödését okozná, sőt. A vérzés többnyire gyengébb lesz és kevésbé fájdalmas. Ha ez a hasi fájdalom továbbra is fennáll, akkor fordulj nőgyógyászhoz. A pattanások néhány hónapos szedés után fognak eltűnni, legyél türelmes.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések