/ Szakertő válaszol / Betegségek és fertőzések / Mitől fáj az alhasam?
  

Mitől fáj az alhasam?

ora 2016-07-20 18:57:23
Kedves Doktornő!
Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy pár napja fáj a méhemnél és a petefészkemnél,illetve néha jobb oldalt a vesém. Egy hete kezdtem el szedni egy fogamzásgátló tablettát, leginkább utána volt alig észrevehetően. De pár napja miután együtt voltunk párommal a fájdalom sokkal erősebb. Ma alig birtam felkelni is. Nagyon bele szúr. Néha szúró néha erős vagy tompa nyomást érzek leginkább a méhemnél. Azért is félek, mert pár éve szedtem már gyógyszert. De attól rosszul lettem. Azt el is vették tőlem, napokon át csak hánytam tőle enni viszont semmit nem tudtam. És a vesém kezdett el fájni akkor szintén jobb oldalt. Akkor vesekőre tippeltek,viszont a hányás után a gyógyszerre gyanakodtak. Miután annak a szedését abbahagytam a problémák megszüntek. Most viszont az orvos azt mondta ez a gyógyszer ő szerinte jó lesz. Lehet hogy azért fáj mert ezt sem bírja a szervezetem?
Köszönet előre is a válaszért!

Szakértőnk válasza a Mitől fáj az alhasam? kérdésre

Kedves Kérdező! Azért mert szerinte jó lesz, nincs garancia azért, mert nem láthatja előre hogy viseli a szervezet. Nem jellemző egyáltalán a fájdalom gyógyszer szedése miatt, de inkább keresse fel a nőgyógyászt!!

Dr. Ujj Zsófia - belgyógyász, hematológus Dr. Ujj Zsófia - belgyógyász, hematológus
Hirdetések