/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Mi lehet az ok?
  

Mi lehet az ok?

ora 2013-10-21 23:31:04
Jó napot! :)
Fél éve szedek fogamzásgátlót, és kb. azóta folyamatosan vannak álmaim, minden éjszaka, legtöbbször egy éjszaka alatt több is, amikre emlékszem. Okozhatja ezt a fogamzásgátló? Vagy esetleg más oka lehet? Azelőtt ritkán álmodtam, most pedig akár 10-11 óra alvás után is fáradtan ébredek, úgy érzem végig álmodtam az egész éjszakát. Most pl. 5 különböző történetet tudnék elmesélni, amiket múlt éjszaka álmodtam.
Előre is köszönöm a választ. :)

Szakértőnk válasza a Mi lehet az ok? kérdésre

Kedves Levélíró!

Nem hiszem, hogy a tabletta okozza a nyugtalan éjszakákat. Én inkább más-akár nem is tudatos problémát gondolok a háttérben. Próbálj többet sportolni, rendszerességet vinni az életedbe (ha eddig esetleg nem volt), este nem nézni nyugtalanító tv-műsorokat stb. Ha nem javul a helyzet, akkor esetleg javasolt lehet a tabletta szedésének átmeneti szüneteltetése (de akkor óvszert kell használni a megvonásos vérzést követően!).

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések