/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / fogamzásgátló, mirabella
  

fogamzásgátló, mirabella

ora 2015-08-09 11:33:16
Jónapot!
5 hónapja kezdtem el szedni a mirabella nevű fogamzásgátlót, eddig semmi gond nem volt, rendszeresen megjött a menstruációm, de az 5. hónapban meg volt vissza 4 bogyó es megjött, onnantól kezdve 10 napig véreztem nem erősen inkabb pecsételő szerűen az utolso napokban. Ma lefeküdtünk a barátommal de elkezdtem egy kicsit vérezni meg fajt is. A nőgyógyászom meg csak aug. 25.re adott időpontot mert szabin van. Holnap kellene elkezdenem az utolsó levelet de nem tudom hogy elkezdjem-e ezek utan.. a segítségüket szeretném kérni, hogy ilyenkor mi a teendő. Előre is köszönöm Réka

Szakértőnk válasza a fogamzásgátló, mirabella kérdésre

Kedves Réka!

Szerintem kezdd el az utolsó levelet is szabályosan szedni, lehet, hogy valamilyen gyulladás okozhatta a vérzést, vagy valami miatt un. áttöréses vérzés jelentkezhetett.Gondold át, nem volt-e olyan, hogy elfelejtettél egy tablettát, később vetted be, antibiotikumot vagy más gyógyszert szedtél, hasmenésed volt, hánytál stb...mert ezek is befolyásolhatják a tabletta hatását. A ngyógyászati konzultáció is fontos ezesetben.



Dr. Földi Ildikó - szakértő Dr. Földi Ildikó - szakértő
Hirdetések