Mi okozza?

ora 2015-01-31 18:29:34
A Jangee fogamzásgátlót szedem már több, mint egy éve. Január elején viszketés-folyás jelentkezett, így hüvelygombára gyanakodva Canestennel kezeltem a helyzetet, a folyás el is múlt. A ciklusom annak rendje szerint megjött január 8-án. Előtte december 25 és 31 között szedtem antibiotikumot és probiotikumot is, de a háziorvosom szerint nem zavarja be a tabletta hatását.Azonban folyamatosan visszatérő viszketésem volt főleg a hüvely bejárata környékén és a szeméremajkakon. Tegnap együtt voltunk barátommal, és miután belém élvezett enyhe vérzést tapasztaltam, ami azóta is tart. (barnás folyás és friss vér keveréke). Csináltam két terhességi tesztet is, de mindkettő negatív lett. A mensimnek jövő hét csütörtökön kéne megjönnie. Mi okozhatja a vérzést?

Szakértőnk válasza a Mi okozza? kérdésre

Kedves Kérdező!

Valószínűleg a gyulladás nem szűnt meg, sok esetben nem elegendő a Canesten krém, más vényköteles gyógyszerre is szükség lehet, keresse fel nőgyógyászát!



Dr. Földi Ildikó - szakértő Dr. Földi Ildikó - szakértő
Hirdetések