/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Mit tehetnek?
  

Mit tehetnek?

ora 2012-12-01 15:01:09
Kedves doktorno!
Nem tudom hogy mit tehetnek.Amikor meg anyum velem volt varandos kapott egy hormoninjekciot azert hogy nehogy levalljon a mehlepeny,sajnos nem tudom hogy milyen hormon volt de ennek kovetkezteben sokkal jobban no a szorzetem mint mas lanyoknak,olyan helyeken is ahol nem lenne normalis(has,mell,fenek).Mi lehetne az eltuntetesre a megoldas mert en igy nagyon utalom magam :( Anyumat meg hiaba kerem hogy vigyen el a kozmetikushoz,azt mondja hogy ez igy normalis de szerintem ez egyaltalan nem az,igy undoritonak erzem magam :( Mit tehetnek?
Elore is koszonom a valaszat!

Szakértőnk válasza a Mit tehetnek? kérdésre

Kedves Levélíró!

A tapasztalt  fokozott szőrzetnövekedés nincsen összefüggésben azzal a gyógyszerrel, amit édesanyád kapott még a várandóssága idején. Én inkább nőgyógyász felkeresését javaslom, ha valóban erősebb, sötétebb szőrzet megjelenése észlelhető.

Minden jót:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések