Főoldal / Szakertő válaszol / Csak lányoknak / fogamzásgátló váltás
  

fogamzásgátló váltás

ora 2011-04-14 17:46:00
Tisztelt Doktor Úr! 2009. szeptember óta szedtem a Tri-regol gyógyszert 2011. márciús végéig. Az orvosom felírt másik gyógyszert a Belarat, melyet 2011. márc. 29-től kezdtem el szedni. A tri-regolt végig szedtem,majd kihagytam egy hét szünetet és utána kezdtem el szedni a Belarat. Ápr. 9-től 11-ig véreztem,de nem ugy mint mikor megjön, hanem attól gyengébben. Aztán két nap csak egy barna folt volt és 13án újra vérzés jelentkezett. Egyébként ápr. 21-re számoltam ki a vérzés időpontját. Feldöntötte a hormonháztartásomat vagy ez csak a váltás miatt van és nem kell aggodjak. Be fog rendesen állin a vérzsésem és ez csak köztes vérzés? Kérem mielőbbi válaszát: Köszönom

Szakértőnk válasza a fogamzásgátló váltás kérdésre

Kedves Levélíró!

A tapasztalt közti vérzést okozhatta az új gyógyszer eltérő hormontartalma. Valószínűleg nem lesz semmi gond, és be fog állni a korábbi, rendszeres ciklusod, ne nyugtalankodj.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések