Főoldal / Szakertő válaszol / Csak lányoknak / közti vérzés?
  

közti vérzés?

ora 2011-04-01 14:10:54

Szijasztok! Érdeklődnék, hogy lehet az hogy tablettát szedek most szombaton(2.án) fogy el az utolsó levél és 2 napja vérzek!! nem értem, hogy miért lehet ez??!!! Épp, hogy vérzek! Alig valamit és olyan mintha meglenne a bajom! de nem! Kellett használjak Canesten kombit! Kúpot és kenőcsöt is használtam! és Lehetséges, hogy a kúp sértette fel annyira belül, hogy azért vérzek? figyeltem rá, hogy meddig és hogyan teszem fel ugyanis nem valami kellemes érzés! a 2. kúp használata után délután elkezdtem ilyen rózsaszín váladékot észrevenni! utána meg már véres volt! barátommal nem voltunk együtt!! Attól nem lehet! Nagyon érdekel, hogy mi lehet a bajom mert ismerősöket kérdezve senki nem tapasztalt még ilyet! Most kezdtem a fogamzásgátlót de kezdem úgy érezni, hogy nagyon utálom már most!!! Előre is köszi a váalszt!

Szakértőnk válasza a közti vérzés? kérdésre

Kedves Levélíró!

A hüvelytablettától is lehet a vérzés (illetve a gyulladt nyálkahártya önmagában is vérezhet). Ha befejezted a kezelést, és továbbra is tapasztalsz vérezgetést (ill. a megvonásos vérzés nem az eddigiekhez hasonlóan jön meg), akkor fordulj nőgyógyászhoz.

Üdvözlettel:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések