Lehetek-e???-2

2010.04.06.
Kedves Dr.nő!

Már egyszer irtam, d sajnos nem érkezett válasz kérdéseimre.

Február 27-én (szombat) éjszaka voltam először a párommal...persze védekezés nélkül (ez már magába jó nagy hiba)...nem ment el bennem,d azután visszatette (ez volt a hatalmas tévedés)... aztán 41 órán belül bevettem az első eseményutáni tablettát... március 14-én időben megjött a menstruációm, rendes mennyiségben, szinben és ugyanannyi időt tartott.
Március 31-én picit érzékenyebbek lettek a ciciim...aztán szombaton mintha fájdolgáltak volna és a hasam is lennt...és pattanásom is lett...
régebb sosem éreztem ennyire,és pattanások sem jelezték volna, h beteg kellene legyek.. lehet a tabletta mellékhatása?-meg lehet h ilyen sok időre bekavart volna? (amióta bevettem a tablettát azóta érzem amikor közelednik a menstruációm)
most már nem érzékenyek annyira a melleim, és a hasam sem fáj,,,


Kérem válaszoljon minél hamarabb
Válaszást előre is köszönöm:)
Mosolymaci:)

Szakértőnk válasza a Lehetek-e???-2 kérdésre

Kedves Mosolymaci!

Már válaszoltam a kérdésre.

Minden jót!

Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett

Hasonló kérdések

Cikkek a témában

Rizikókalkulátor