Barátnőmnek ha már van vérzése de még nem állt be normálisan akkor is ugyanúgy teherbe eshet?

Elnézést a sok kérdésért csak egyszerűbb volt ezeket egy levélbe írni!
Szakértőnk válasza a Barátnőmnek ha már van vérzése de még nem állt be normálisan akkor is ugyanúgy teherbe eshet? kérdésre
Kedves Levélíró!
Igen, teherbe eshet az a lány is, akinek még nem állt be a rendszeres havi ciklusa. Az óvszert ezért mindenképpen használni kell, a behatolás során végig (tehát nem csak közvetlenül a magömlés előtt). Az óvszer egyébként teljesen megfelelő védekezési forma, főleg ilyen fiatal korban (mármint a barátnőd korára értettem). Viszont fontos, hogy megfelelően alkalmazzátok (tehát pl. magömlés után azonnal el kell távolítani a hüvelyből, kézzel a pénisz tövénél a helyén tartva).
A párodnak még nyilván minimális tapasztalata van a szexuális életet tekintve, tehát nem csoda, ha egyelőre kevésbé tudja magát elengedni, nem élvezi feltétlen annyira az együttléteket. A fontos a megfelelően hosszú és izgató előjáték, illetve a gyengédség. Fontos lenne hogy megbeszéljétek azt is, hogy ő élvezi-e az együttléteket, van-e orgazmusa, mit szeretne esetleg másképp stb. Egy ennyire intim kapcsolatban ez nem lehet tabu téma, és így van lehetőség arra is, hogy szükség esetén változtassatok.
Üdv:
