/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / kellemetlen érzés
  

kellemetlen érzés

ora 2016-06-18 20:04:24
Üdvözlöm!
20 éves vagyok, nincs egy hónapja , hogy elkezdtem szedni a fogamzásgátló tablettát a menstruációm első napján. Mióta elmúlt a menstruációm mindig barnás-vöröses a folyásom. Ez normális? Meddig fog ez tartani?
Másik problémám, hogy kellemetlen érzésem van a nemi szervemnél, égő, szúró érzés.(nem viszket) Ezt leggyakrabban pisilés után érzem.. Mióta nemi életet élek (kb fél éve) sokszor fáztam fel. De ez most más, mert nem voltam együtt a párommal és nincs folyamatos vizelési inger. A szúró, égő érzés is a fogamzásgátló gyógyszer egyik mellékhatása lehet vagy valami más esetleg gombás fertőzésé? (vennem kéne valami kenőcsöt gombás fertőzésre? )
Válaszát előre is köszönöm.

Szakértőnk válasza a kellemetlen érzés kérdésre

Kedves Kérdező! Bár újonnan kipróbált fogamzásgátló is okozhat vérezgetést vagy színes váladék ürülést, de lehet inkább valóban fertőzés áll a háttérben. Fel kell keresni nőgyógyászt!

Dr. Ujj Zsófia - belgyógyász, hematológus Dr. Ujj Zsófia - belgyógyász, hematológus
Hirdetések