/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Barna folyás nem tudom mi...
  

Barna folyás nem tudom mitől..

ora 2015-07-11 10:52:45
Tisztelt Doktornő! Az ügyben írok, hogy hát a címet látva...barna folyásom van. Eddig nem volt. Nemrég voltam nőgyógyásznál azért, hogy kiírja a fogamzásgátlót. Az ezt követő menstruácio első napjától szedem a fogamzásgátlót. Azóta a barátommal lefeküdtünk. Már "elmúlóban" volt a menstruációm és már csak barna folyás volt észlelhető, mint mindig. Gondoltam nem lesz gond. Viszont azóta is barna folyásom van. Már 12 napja szedem a tablettát, tehát azóta van barna folyásom. Barátom szerint a fogamzásgátló miatt van és semmi köze a szexhez. Tényleg nincs köze hozzá?(Mármint ahhoz, hogy úgy feküdtünk le, hogy még menstruáltam(bár már csak nagyon kicsit!))

Szakértőnk válasza a Barna folyás nem tudom mitől.. kérdésre

Kedves Kérdező!

Idő kell, amíg a fogamzásgátló hatásához alkalmazkodik a szervezet is, így szerintem is a tabletta szedése miatt van a barnás folyás, különösen ha egyéb tünetek nem társulnak hozzá (hasi fájdalom, viszkető, égő érzés, kellemetlen szag stb). Egyelőre szedd tovább a tablettát, és figyeld a tüneteket.Ha a következő ciklusban is ezt tapasztalod, menj vissza a nőgyógyászhoz, elképzelhető, hogy másik tablettát fog javasolni.



Dr. Földi Ildikó - szakértő Dr. Földi Ildikó - szakértő
Hirdetések