/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Fogamzásgátló mellett csú...
  

Fogamzásgátló mellett csúszik a menzeszem.

ora 2015-06-09 14:49:13
Amikor beveszem a levél utolsó szemét,akkor a következő napokban meg kellene jönnie a menstruációnak,kb 4 napon belül igaz? Nekem több,mint egy héttel később jön meg,szóval már elkezdem szedni a következő levelet és akkor még nincs mesim,hanem szedés közben jön meg és kitart olyan 5 napig. Ez minden hónapban így történik,viszont nem tudom,hogy ez miért van így,vagy normális-e?
18/L 2 éve szedem a tablettát. A méhem pedig hátrahajló. (ezt csak azért írom,mert nem tudom,közrejátszhat-e)

Szakértőnk válasza a Fogamzásgátló mellett csúszik a menzeszem. kérdésre

Kedves Kérdező!

Sajnos ilyen speciális nőgyógyászati kérdésre nem tudok pontos választ adni. Mivel már két éve rendszeresen így zajlanak a ciklusok valószínűleg a gyógyszer lebontása, un. metabolizmusa lehet eltérő a többi nőétől, ezért később csökken le a hormonszint, később jelentkezik az un. megvonásos vérzés, de pontos magyarázatért forduljona nőgyógyászához a legközelebbi receptírás alkalmával. Ahátrahajló méhnek ebben szerinetm nincsen szerepe.



Dr. Földi Ildikó - szakértő Dr. Földi Ildikó - szakértő
Hirdetések