/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Esemény utáni tabletta
  

Esemény utáni tabletta

ora 2014-06-25 07:02:43
Jó napot!
Péntek éjjel kiszakadt az óvszer,másnap,vagyis szombaton délután 3-kor bevettem az esemény utáni első tablettát,majd vasárnap hajnali 3-kor a másodikat. Szerencsére nem volt hányingerem,nem voltam rosszul tőle. Viszont kedd óta nagyon rosszul vagyok, igazából olyan megfázásszerű,mert rossz a gyomrom,szédülök,mára már a torkon is fáj,és folyik az orrom. Illetve nagyon nyomott és fáradt vagyok.
Ilyen korán még nem lehet érezni terhességi tüneteket ugye? Illetve elvileg hatott a tabletta ha nem hánytam ki,és pontosan 12 óra múlva be vettem a második tabit?
Válaszát előre is köszönöm!
Alexiel

Szakértőnk válasza a Esemény utáni tabletta kérdésre

Kedves Levélíró!

A tabletta minden bizonnyal hatott, én a leírt tünetek alapján sem gondolonék terhességre .

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések