/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / jangee kérdés
  

jangee kérdés

ora 2014-05-07 22:39:11
Tisztelt Doktor úr/nő! 2 éve szedtem a Qlaira nevű fogamzásgátlót, és egy hónapja váltottam Jangee-ra. A Qlaira utolsó inaktív tablettája után kezdtem el szedni az új gyógyszert, szépen beszedtem mind 21 szemet, és a tájékoztató azt írta hogy a 2-3. napon meg kell kezdődnie a menstruációnak, viszont ma tartok az 5. gyógyszer mentes napnál és még semmi nem jelentkezett. Az új gyógyszer befolyásolná ennyire ezt a "késést", vagy más miatt kellene aggódnom (Voltunk azóta együtt a párommal, és nem nagyon szoktunk más védekezési módot használni)?

Szakértőnk válasza a jangee kérdés kérdésre

Kedves Levélíró!

Mivel folyatamos volt a tabletta (tabletták) védelme, terhesség lényegében nem merül fel. Amennyiben nem jönne meg a megvonásos vérzés, és a következő egy hetes szünetben sem, akkor nőgyógyászhoz kell fordulni.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések