/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / A segitségét szeretném ké...
  

A segitségét szeretném kérni, pár kérdésben

ora 2014-04-27 21:01:42
Üdvözlöm. Pár kérdésre szeretnék választ kapni. Szedtem már fogamzásgátlót, majd abbahagytam, és most kezdtem el egy másikat, az első levél utolsó szemét szedtem be nem régen. (MIstral) A kérdésem az lenne hogy ettől gyógyszertől megváltozik a menstruáció kezdete, és erőssége? Ugyanis majd két héttel előbb jelenetkezett a kelleténél. Illetve a másik kérdés az volna, hogy az utolsó szem bevétele előtt (az nap csak az esedékes bogyó beszedése előtti időben) voltunk együtt a párommal, és nem védekeztünk máshogy (megszakitással sem, óvszerrel sem) csak a fogamzásgátlóval. Lehet-e ebből bármiféle prboléma? A fogamzásgátót a ciklus 2. napján kezdtem el szedni.
Nagyon szépen köszönöm a segitségét. :)

Szakértőnk válasza a A segitségét szeretném kérni, pár kérdésben kérdésre

Kedves Levélíró!

A tapasztalt vérzés nem menstruáció, csak a tabletta hormontartalma miatt lépett fel és meg fog szűnni. (Megvonásos vérzés a tablettaszedési szünetben fog jelentkezni.)

A szedés első hét napját követően nem kell terhességtől tartani, biztonságosan véd a tabletta, tehát nincs mitől félnetek.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések