/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Ez most vajon jó így ?
  

Ez most vajon jó így ?

ora 2013-10-03 18:03:45
Tisztelt Doktor Nő!
Azzal a kéréssel fordulnék Önhöz, hogy elkezdtem szedni a fogamzásgátló gyógyszeremet ( Coronelle ), a nőgyógyászom az erős görcseimre írta fel, mert nagyon nagyon fájt, volt úgy is, hogy hánytam miatta stb. És most a vérzésem a hat nap helyett 4 napig tart és lecsökkent a vérzés mennyisége is. A negyedik-ötödik napon már csak barnás folyásom van, ez így normális vagy menjek vissza a doktorhoz?
A második pedig az lenne, hogy a 7 napos szünetben együtt voltam a barátommal, és nem védekeztünk. Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?
Ui. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Üdv. Tímea

Szakértőnk válasza a Ez most vajon jó így ? kérdésre

Kedves Tímea!

A vérzés rövidebbé és gyengébbé válása teljesen normális jelenség tablettaszedés mellett.Körülbelül egy hetes szedés után már nem szükséges kiegészítő védekezés alkalmazása, a tabletta védelmes a hét napos szünet alatt is fennáll.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések