/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / barnás folyás fogamzásgát...
  

barnás folyás fogamzásgátló alatt

ora 2013-04-18 19:44:01
Tisztelt doktorúr/ Doktornő
Most kezdtem el szedni a JANGEE 3 mg/0,02 mg ebben a hónapban és most tartok az utolsó 3 szemnél. Pontosan a leírtak szerint kezdtem el szedi a tablettát, ahogy írta a betegtájékoztató ugyanabba az időpontban. Régebben nem szedtem semmilyen hasonló készítményt. Amióta szedem minden nap kivétel nélkül van barnás folyásom. Nincs semmi fájdalom, vagy viszketés. Azt olvastam ez normális elvileg a 3 levél végéig ha előfordul. De minden nap? mikortól kellene az orvoshoz fordulnom ezzel a panasszal ha még huzamosabb ideig fent áll?
És a fogamzásgátló hatás akkor is megvan ha ez a folyás ami kis mennyiségű minden nap megvan ?
Előre is köszönöm válaszát !

Szakértőnk válasza a barnás folyás fogamzásgátló alatt kérdésre

 Kedves Levélíró!

Teljesen megszokott jelenség, amit tapasztalsz. Idő kell ahhoz, hogy a szervezeted "hozzászokjon" a tablettával bevitt hormonhoz. A hatákonyságot a vérezgetés nem befolyásolja.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések