/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / lehetséges terhesség?
  

lehetséges terhesség?

ora 2013-01-28 19:23:37
Tisztelt Doktornő!
A helyzetem a következő: A Barátommal lefeküdtünk de kiszakadt a gumi ezért escapelle tablettát vettem be. A menstruációm megjött a 34. napon ami nálam ideálisnak számít az utóbbi 3 hónapban. A menstruációm 1. napján elkezdtem szedni a claranette fogamzásgátló tablettát. A menstruációm lefolyása kissé eltért a többitől gyengébbnek mutatkozott a 4.-5. napon már azt hittem, vége is de azóta barnás-vöröses váladékot tapasztalok, a nőgyógyász azt mondta hogy ez normális és lehet a fogamzásgátló mellékhatása. Viszont azt is észrevettem hogy mintha nőttek volna a melleim és lehet hogy a hasam is vagy híztam, igazából nem tudom össze vagyok zavarodva. A menstruációm 2. napján tesztet is csináltam ami negatív lett. Lehetséges terhesség? Lehet hogy beágyazódási vérzés volt csak összekevertem a menstruációval(nem tudom h a beágyazódási váladék mennyisége mekkora, de én több tampont is és betétet is elhasználtam ezért bízok benne h nem kevertem össze) Vagy akkor mitől nőtt a mellem hiszen a 72 órás tablettát 3-4 hete vettem be a fogamzásgátlót pedig 13 napja szedem. A menstruációm pedig az utóbbi hónapokban mindig megjött igaz volt 2-3 nap késés. Teljesen össze vagyok zavarodva nem tudom mi az ami szóba jöhet. Válaszát előre is köszönöm.

Szakértőnk válasza a lehetséges terhesség? kérdésre

Kedves Levélíró!

A tapasztalt jelenségek, változások mind betudhatók a fogamzásgátló tabletta mellékhatásának.  Ezek egy része hosszabb szedés alatt elmúlik. Terhesség miatt nem kell aggódni.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések