/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Gyógyszer szedése alatt.....
  

Gyógyszer szedése alatt...

ora 2013-01-11 09:52:40
Üdvözlöm!
Lassan 3 éve szedem a Lindynette 20 nevű fogamzásgátlót. Eddig minden a legnagyobb rendben volt! Mindig pontosan jött meg,soha nem maradt ki egyetlen szem sem.
Ma péntek van,a mostani levélből még hétfőig van,de reggel észrevettem pisilésnél,hogy a wc-papír barnás. Ez mi lehet?
Lehet,hogy csak barna folyás? De nem szokott ilyen lenni a vérzés előtt jó pár nappal.
Mit kell tennem ha megjönne a gyógyszer szedése alatt?? Szedjem tovább hétfőig? 7 nap szünet és mintha semmi sem történt volna? Ha tényleg megjönne közben,mitől lehet?
Kérem segítsen,még nem történt ilyen velem!!!
Köszönöm!!!

Szakértőnk válasza a Gyógyszer szedése alatt... kérdésre

Kedves Levélíró!

Előfordulhat ilyen jelenség, de a gyógyszert szedd tovább ugyanúgy mint eddig. A hatékonyságot illetően ennek a vérezgetésnek valószínűleg nincsen különösebb jelentősége. Ha több alkalommal is fellép barnás folyás, fordulj nőgyógyászhoz mert elképzelhető, hogy javasolt lenne másik készítményre váltani.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések