/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Barna verzes?
  

Barna verzes?

ora 2012-10-27 16:00:06
Tisztelt Doktorno
Van egy kis problemam. Hormontabit szedek rendesen 3 honapja, beszedtem a levelket elozo honapban es tartottam az 1 hetes szunetet, vartam a mensit. Ami megjott idoben ahogy kellett lennie, de furcsa volt vegig barna szine volt es addig tartott mint ameddig szokott a menstruacio. Ennek vajon mi lehet az oka? Terhessegrol ugye nem lehet szo?
Apolononel voltam, de o azt mondta hogy szerinte nem lehet az, inkabb a fogamzasgatlo miatt gondolna hogy ilyen volt ez, ami fura mert eddig meg ilyenem nem volt. Azt mondta hogy varjam meg milyen lesz a kovetkezo honapban, es ha ugyanolyan akkor menjek el dokihoz.
Elore is koszonom a valaszat :)

Szakértőnk válasza a Barna verzes? kérdésre

Kedves Levélíró!

A fogamzásgátló tabletta okozhatta a vérzés mennyiségének csökkenését, ez gyakori jelenség. Ha végig rendszeresen, pontosan szedted a tablettát, akkor nincs ok aggodalomra. Amennyiben a következő vérzés is ilyen jellegű lesz, akkor érdemes csinálni egy tesztet és ha ez negatív, akkor szerintem nem feltétlenül kell orvoshoz sem fordulnod.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések