/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / fogamzásgátló tabletta
  

fogamzásgátló tabletta

ora 2012-08-21 20:18:21
Jó napot!
15 napja szedem a Dienille nevű tablettát, előtte nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót(18 éves vagyok). Azt tapasztaltam hogyha valamilyen tejet,tejterméket eszem utána fáj,felpuffad a hasam és enyhe hányingerem van,de csak tejtermék evése után.Arra gyanakszom, hogy tejcukor érzékenységem van.Kérdésem az hogy okozhatja e ezt a gyógyszer.Csak azóta tapasztalom amióta szedem a gyógyszert előtte soha nem volt ilyen panaszom.
Várom mielőbbi válaszát. Előre is köszönöm :)

Szakértőnk válasza a fogamzásgátló tabletta kérdésre

Kedves Levélíró!

A tejcukor érzékenység puffadásban, hasmenésben nyilvánul meg. Maga a gyógyszer ilyesmit nem csinál, ettől független jelenségről van szó. A tablettát szedd tovább nyugodtan, ha a panasz nem szűnik, keresd fel a háziorvosod.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések