/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / terhesvitamin
  

terhesvitamin

ora 2012-07-30 08:12:20
Jó napot!
A párommal babát szeretnénk és egy barátnőm tanácsára elkezdtem szedni az Elevitet 2 hónapja.2 kérdésem lenne önhöz:az egyik hogy eddig minden hónapban 1-2 nap csúszással pontosan megjött de a múlt hónapban 2 hetet késett,most meg 1 hetet.lehetséges az hogy az Elevit miatt lett vérzés zavarom?a másik kérdésem pedig,hogy az Elevit mellé külön szedhetek-e MagneB6-ot?Válaszát előre is köszönöm!
Anonim

Szakértőnk válasza a terhesvitamin kérdésre

Kedves Levélíró!

Szedhetsz mellé Magne B6-ot, ha szükséges. Nem hinném, hogy a vitamin bármilyen összefüggésben van a vérzés késésével. Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy lelki ok áll a háttérben (szeretnél babát, és emiatt izgulsz a vérzés megjövetele miatt).

Minden jót, remélem, hamarosan jelentkezik a trónörökös



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések