/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Fogmzásgátló+ pattanások
  

Fogmzásgátló+ pattanások

ora 2012-07-18 12:53:07
Kb. 2 és fél hete kezdtem el fogamzásgátlót szedni, és azóta tele lettem kicsi mitesszerekkel. Tényleg nagyon sok jött elő. Eddig ilyesmi problémám nem volt. Nem tudom eldönteni, hogy ez most a tabletta mellékhatása, vagy még hozzá kell szoknom a hormonokhoz. Lindynette 20at kaptam. Ez mással is előfordul? Mármint, hogy hozzá kell szoknia a tablettákhoz? Vagy ez nem megszokott?
Pár napja, egyébként barnás folyásom van, de ez elméletileg normális. Ezen, és a mitesszereken kívül, egyébként mást nem tapasztalok. Köszönöm válaszát!

Szakértőnk válasza a Fogmzásgátló+ pattanások kérdésre

Kedves Levélíró!

Azt javaslom, hogy legyél kicsit türelmes. A barnás folyás a tabletta hormontartalma miatt lépett fel, ez a második ciklusra biztosan meg fog szűnni. Valószínűleg a bőrproblémák is kapcsolatba hozhatók a fogamzásgátlóval. Ha néhány hét szedés után sem tisztul le az arcod, esetleg még több mitesszer jelenik meg, fordulj a gyógyszert felíró orvoshoz. Elképzelhető hogy másik készítményt fog javasolni.

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések