/ Szakertő válaszol / Csak lányoknak / Kedves Doktor nő.
  

Kedves Doktor nő.

ora 2012-07-17 13:15:26
Üdv.
Már vagy 8 hónapja rendszeresen szedtem a Norcolut gyógyszert, mindig megjött pontosan a gyógyszerrel. (azért kellett elkezdenem, mert iszonytató sok volt a vérzésem). A gyermeknőgyógyásszal azt beszéltük hogy most ráhagyom a gyógyszert, és hogy már nem szedem többé. Szombaton kelett volna megjönnie, most kedd van. Vasárnap este úgy elkezdett fájni a hátam, hogy majdnem összeestem. Anya azt mondta hogy ez a jele annak hogy meg fog jönni. Még mindig nem jött meg. Július 30-án megyek balatonra 6 napos kirándulásra.
Kérdéseim:
1.) ez a hátfájás, hasfájás előjelei annak hogy meg fog jönni?
2.) hogyha megjön, és elkezdem szedni a norcolutot, akkor abbamarad a vérzés???
(azt tudom hogy utána megjön, az érdekelne, hogy elmúlik-e)

Szakértőnk válasza a Kedves Doktor nő. kérdésre

Kedves Levélíró!

A hátfájás egyáltalán nem tipikus jele a vérzés megjövetelének, amennyiben nem szűnik a panasz, háziorvosi vizsgálat mindenképpen javasolt. Én a helyedben nem szedném tovább a gyógyszert, ha a  szakorvossal így egyeztetek meg. Remélem, azóta megjött a vérzésed és kicsit megnyugodtál

Üdv:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések