/ Szakertő válaszol / Betegségek és fertőzések / Tisztelt Doktor Úr!
  

Tisztelt Doktor Úr!

ora 2012-09-04 20:32:31
Az utóbbi időben többször is volt gombás hüvelyfertőzésem, ami visszatért. Jelenleg felfázás miatt szedek Cifran tablettát. A tabletta szedése közben újra folyásom jelentkezett (nem biztos, hogy ez okozza), de még csak enyhe. Ezért vettem Gynophilus kapszulát. Segíthet az enyhe folyásomon és helyreállíthatja az egyensúlyt vagy mindenképpen szükséges előtte gomba ellenes kezelést alkalmaznom? Abban bízom, ha gyorsan cselekszem, akkor nem kell orvoshoz mennem és meggyógyulok a Gynophilus kapszula segítségével.
Köszönöm előre is válaszát!

Szakértőnk válasza a Tisztelt Doktor Úr! kérdésre

Kedves Levélíró!

Sajnos, az antibiotikumok károsíthatják a normál flórát, a hüvelyét is. Az említett kapszula kivédheti ezt a kellemetlen mellékhatást. Ha az ismert tünetek újra jelentkeznek, akkor a gombaellenes készítmény alkalmazását követően használd vagy a Protexin Gynophilust, vagy pl. Vitagyn C-t, Lactofeelt.

Minden jót:



Dr. Szimuly Bernadett Dr. Szimuly Bernadett
Hirdetések