Minden a 2014-es Foci Vb-ről és általában a fociról és a világbajnokságokról!

peti 2014.06.05. - 08:50 12550 látogatás 22 bejegyzés

Csoda történt volna?

2014-06-20 18:29:34

A brazil-horvát nyitó meccsen sok mindent láthattunk, de egyik után sem merülhetett fel bennünk annyi kérdés mint ezután az eset után amely során a rokkantaknak külön fenntartott, kedvezményekkel és sorbaállás csökkentéssel járó szekciókban a tolószében ülök a meccs egyes kritikus pontjain hirtelen lábra szökkentek, mintha mi sem történt volna velük. A rendőrség az érintettek pechére nem hisz a csodákban, ezért csalásárt nyomoznak a fiatalok után. A gyanúk szerint a feketepiacon jutottak a rokkant jegyhez, melynek segítségével bejuthattak a mozgáskorlátozottak közé. Mindenesetre elgondolkodtató az eset és felmerülhet az emberben, hogy megér-e ez egyetlen meccset...?

Hozzászólások száma: (0)

Hát ez nem jött össze a braziloknak...

2014-06-20 18:12:31

A nemrégiben lejátszott brazil-mexikói meccs előtt történt, hogy a brazilok szivatni akarták a mexikóiakat, de nem jött össze nekik. A videó, bár idegennyelven van, de annyit tisztán érthetünk belőle, hogy a brazilok egy számukra ördögien erős csípős szósszal kínálgatják a mexikói szurkolókat, melyet azok örömmel fogadnak és a reakciójuk: finom, édeskés, kellemes, nem csíp annyira...

Kolumbia-Elefántcsontpart

2014-06-20 18:06:00

Megmondom őszintén, a meccs első félidejében én meg voltam róla győződve, hogy ez egy dögunalmas 0-0-ás meccs lesz. És bár az első feélidő valóban megfelelt ennek a leírásnak, a második félidő annál kevésbé!

Az első gólra nem kellett annyira rémesen sokat várnunk ugyanis a 64. percben Cuadrado bal oldali szögletét James Rodríguez a jobb felsőbe bólintotta – éppen Drogba mellől. 1–0!

Nem sokra rá eldőlni látszott a meccs: Gutiérrez indította egy labdaszerzés után Juan Quinterót, aki nem hibázta el a ziccert (2–0), ám Gervinho nem sokra rá gyönyörű cselsorozat végén szépített (2–1)!

Ezek után bár még próbálkozott az afrikai csapat, de nem jött nekik össze semmi, nyert Kolumbia!