/ Blogok / LÉLEK / idézetek :)
  

idézetek :)

minden napra 1 idézet :)

dodo 2008.11.25. - 21:06 82074 látogatás 10 bejegyzés
Új bejegyzés létrehozásához jelentkezz be!

2009-03-31 21:46:08

Ebben a pillanatban 6.470.818.671 ember él a világon. Vannak, akik félnek, vannak, akik hazatérnek, vannak, akik hazudnak, hogy túléljék a hétköznapokat, mások éppen most szembesülnek az igazsággal. Vannak ördögi emberek, akik háborúskodásra születtek, mások meg arra, hogy az ördöggel viaskodjanak. Több mint 6 milliárd ember él a földön, több mint 6 milliárd lélek, és néha csak egyetlen-egyre lenne szükségünk.♥



 


Hozzászólások száma: (0)

Woody Allen gyöngyszemek :D

2009-03-30 17:49:57

"Foglakoztat a jövőm, mivel a hátralévő napjaimat ott szeretném tölteni."


"Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve amikor az orromon jön ki a tej."


"Hiába nem jár az óra, napjában kétszer úgyis pontos időt mutat."


"A szüleim egyszerű emberek voltak. Hittek Istenben és a padlószőnyegben."


"Kétféle ember létezik: a jó és a rossz. A jó ember jobban alszik, viszont úgy néz ki, a rosszak jobban élvezik az ébrenlétet."


"Az örökkévalóság nagyon hosszú. Főleg a vége felé."


"Alapjába véve a feleségem éretlen volt. Ülök békésen a kádban, ő meg bejön és elsüllyeszti a kishajóimat."


"Vajon van-e túlvilág? És lehet-e ott zuhanyozni?"



Hozzászólások száma: (0)

Grace Klinika

2009-03-29 10:49:53

"Az élet egy nagy szerepjáték. Mindannyian játsszuk az általunk választott karaktert, és csak egy dolog van ami kizökkenthet minket a szerepünkből, s az nem más, mint a szerelem. Mikor jön valaki, aki az első perctől kezdve átlát rajtunk, az ő szemében az álarcunk lehull és megsemmisül. Csupán az igazi énünk érvényesül, ha akarjuk, ha nem, és ez az, ami néha annyira megrémít minket, hogy legszívesebben hanyatt-homlok menekülnénk, de hamarosan rájövünk, hogy e nélkül nincs értelme az életünknek."


/Grace klinika/



Hozzászólások száma: (0)

2009-03-28 17:47:32

A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény, hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás, hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik. 



 


 


Hozzászólások száma: (0)

2009-03-26 19:05:27

Az élet arról szól, hogy bízz az érzéseidben. Kockáztass! Merj önmagad lenni! Tanulj a múltból! Becsüld meg az emlékeket! És vedd észre : az élet mindig megy tovább. . .



 


 


 


 


Hozzászólások száma: (0)

03.23

2009-03-23 20:30:51

"Inkább ülök a madarak mellett, mint hogy egész életemben szárnyakról álmodozzak."


/Dr. House/



Hozzászólások száma: (0)

03.22

2009-03-22 18:15:14

Az életem olyan, mint a hullámvasút - igen, az élet ejtőernyőzés, kockázatvállalás, esések és kelések sorozata, hegymászás, vágy, hogy fölérjünk a csúcsra, és csalódás, szenvedés, ha nem sikerül.


/Paulo Coelho/



 


 


 


 


Hozzászólások száma: (0)

03.21

2009-03-21 11:28:38

" Az embereknek nem ugyanazt jelentik a csillagaik. Akik úton járnak, azoknak vezetőül szolgálnak a csillagok. Másoknak nem egyebek csöppnyi kis fényeknél. Ismét mások, a tudósok számára problémák. Az üzletemberem szemében aranyból voltak. A csillagok viszont mind-mind hallgatnak. De neked olyan csillagaid lesznek, amilyenek senki másnak. (...) Mert én ott lakom majd valamelyiken, s ott nevtek majd valamelyiken ha éjszakánként fölnézel az égre, olyan lesz számodra, mintha minden csillag nevtne. Neked, egyedül neked, olyan csillagaid lesznek, amik nevetni tudnak! (...) S ha majd megvigasztalódtál (mert végülis mindig megvigasztalódik az ember), örülni fogsz neki, hogy megismerkedtél velem. Mindig is a barátom leszel. "



/Antoine de Saint-Exupéry/


 


 


 


Hozzászólások száma: (0)

03.20

2009-03-20 17:17:30

"Mindenki keres valamit. Valamit, ami mindent teljessé tesz. Ezt a legkülönösebb helyeken találod meg; a szerelmed szemében, a legmélyebb bartáságokban, mások szavaiban... Egy egyszerű szó is képes megnevettetni vagy megríkatni. Mikor megtalálod ezt a különleges dolgot, repülni fogsz - szárnyak nélkül. :)



 


 


 


 


Hozzászólások száma: (0)

03.16.

2009-03-16 21:43:39

"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesében, az csak a mesék végére emlékszik. "



 


Hozzászólások száma: (0)